Uued õpilased !

Õppenõukogu koosolekul täna kinnitati sisseastumiskatsete tulemused ning 1. septembrist on meie kooli uued õpilased
Muusikaosakonnas: Aaman Ants Albert, Adler Karolin, Almet Meribel, Aun Karl-Sebastian, Jurjev Risanna, Karro Rasmus, Kivi Heidi, Korotejev-Piir Janar, Kreutzwald Madli-Triinu, Link Joosep-Ottomar, Mandre Oskar, Martinson Kaisa, Moks Mariel, Okk Aimee, Olli Oskar, Paju Lauraliisa, Peensalu Mathilde, Ruse Roberta, Reemets Saara, Roosimaa Gerda, Soom Rihard, Veeremets Pippa, Viilmaa Reelika
Kunstiosakonnas: Almet Liisbel, Järve Maia, Jõgi Helena, Jõgi Mirtel, Kallip Karl-Kristjan, Käärst Ruta, Leola Arita, Loopere Liisa, Mäekuusk Laura, Okk Eva, Olkkonen Anete, Palu Loore Mai, Roopa Gerli, Steinberg Vanessa Brigitte, Tammets Miia, Viilma Marten

Kohtumiseni aktusel 31. augustil kell 18 Kuusalu Rahvamajas