ESMASPÄEV 14.45 - 15.30 KUNST I KL I RÜHM 
ESMASPÄEV 15.35 - 16.20 KUNST I KL I RÜHM 
ESMASPÄEV 16.30 -17.15 KUNST II KLASS
ESMASPÄEV 17.20 - 18-05 KUNST II KLASS
ESMASPÄEV 14.30 - 15.15 SOLFEDZO  I B
ESMASPÄEV 15.15 - 16.00 SOLFEDZO  III
ESMASPÄEV 16.00 - 16.45 SOLFEDZO IV
ESMASPÄEV 16.45 - 17.30 SOLFEDZO V
ESMASPÄEV 17.30 - 18.15 SOLFEDZO VII Ü
KOLGA 13.45 -  14.30 SOLFEDZO  I
KOLGA 15.15 - 16.00 SOLFEDZO II  (4-5 kl)
TEISIPÄEV 14.15 - 15.00 KUNST I KL II RÜHM 
TEISIPÄEV 15.05 - 15.50 KUNST I KL II RÜHM 
TEISIPÄEV 16.00 -16.45 KUNST   V JA VI
TEISIPÄEV 16.50 - 17.35 KUNST   V JA VI
TEISIPÄEV 14.30 - 15.15 SOLFEDZO I A
TEISIPÄEV 15.15 16.00 SOLFEDZO II
TEISIPÄEV 16.00 - 16.45 SOLFEDZO IV Ü
TEISIPÄEV 16.45 - 17.30 SOLFEDZO V Ü
TEISIPÄEV 17.30 - 19.00 SOLFEDZO VII 
TEISIPÄEV 16.00 - 16.45 MUUSIKALUGU  V
TEISIPÄEV 16.45 - 17.30 MUUSIKALUGU  IV
TEISIPÄEV 17.30 - 18.15 MUUSIKALUGU  VI
KOLMAPÄEV 14.15 - 15.00 KUNST  IV KLASS
KOLMAPÄEV 15.05 - 15.50 KUNST  IV KLASS
KOLMAPÄEV 16.00 -16.45 KUNST III KLASS
KOLMAPÄEV 16.50 - 17.35 KUNST III KLASS
KOLMAPÄEV 17.40 - 18.25 KUNST  VII KLASS
KOLMAPÄEV 18.30 - 19.15 KUNST  VII KLASS
KOLMAPÄEV 14.30 - 15.15 SOLFEDZO    I B
KOLMAPÄEV 15.15 - 16.00 SOLFEDZO   II Ü
KOLMAPÄEV 16.00 - 16.45 SOLFEDZO  III  Ü 
KOLMAPÄEV 16.45 - 17.30 SOLFEDZO  I Ü
KOLMAPÄEV 17.30 - 18.15 SOLFEDZO   V 
KOLMAPÄEV 18.15 - 19.00 SOLFEDZO VI Ü
KOLGA 15.30 - 16.15 SOLFEDZO  III Ü
NELJAPÄEV 13.45 - 14.30 SOLFEDZO  II A
NELJAPÄEV 14.30 - 15.15 SOLFEDZO  I A
NELJAPÄEV 15.15 - 16.00 SOLFEDZO  III  A 
NELJAPÄEV 16.00 - 16.45 SOLFEDZO  IV
NELJAPÄEV 17.30 - 19.00 SOLFEDZO  VI 
KOLGA 13.45 - 14.30 SOLFEDZO  II (2-3 kl)
KOLGA 14.45 - 15.30 SOLFEDZO IV
KOLGA 15.30 - 16.15 SOLFEDZO  V
REEDE 15.00 - 15.45 MUUSIKALUGU  IV
REEDE 15.45  - 16.30 MUUSIKALUGU  VII
REEDE 16.30  - 17.15 MUUSIKALUGU  V

Õppenõukogu koosolekul täna kinnitati sisseastumiskatsete tulemused ning 1. septembrist on meie kooli uued õpilased
Muusikaosakonnas: Aaman Ants Albert, Adler Karolin, Almet Meribel, Aun Karl-Sebastian, Jurjev Risanna, Karro Rasmus, Kivi Heidi, Korotejev-Piir Janar, Kreutzwald Madli-Triinu, Link Joosep-Ottomar, Mandre Oskar, Martinson Kaisa, Moks Mariel, Okk Aimee, Olli Oskar, Paju Lauraliisa, Peensalu Mathilde, Ruse Roberta, Reemets Saara, Roosimaa Gerda, Soom Rihard, Veeremets Pippa, Viilmaa Reelika
Kunstiosakonnas: Almet Liisbel, Järve Maia, Jõgi Helena, Jõgi Mirtel, Kallip Karl-Kristjan, Käärst Ruta, Leola Arita, Loopere Liisa, Mäekuusk Laura, Okk Eva, Olkkonen Anete, Palu Loore Mai, Roopa Gerli, Steinberg Vanessa Brigitte, Tammets Miia, Viilma Marten

Kohtumiseni aktusel 31. augustil kell 18 Kuusalu Rahvamajas

kunsti ja muusikaosakonda toimuvad teisipäeval 29. mail algusega kell 18. Muusikaosakonna katsetel ootame lihtsa laulu laulmist.. Koolile avalduse tegemiseks võtke kaasa lapse ID kaart. Kohtumiseni!