Kontrabassi ja basskitarri õpetaja Raimond Mägi on tegus ka kontserdilaval: 
15, veebruaril Raimond Mägi Trio kontsert Philly Joe's
27.02. - 02.03 Jana Gütt Grupp koosseisus minituuril Võrus, Viljandis ja Tallinnas 
02.märtsil Ansambel Girls in Pearls koosseisus Eesti Laulu finaalis 
07.03. - 09.03.  Anna Regina Kalk Kvinteti koosseisus Tartus ja Võrus  
01. aprillil Kirke Karja Kvarteti koosseisus jazziklubis Philly Joe 
17.,22. ja 29.03.  Live-elektroonika ansambel Restless kontserdid Tallinnas 06. aprillil Tallinn Music Week raames
07. aprillil Tallinn Music Week 
20. aprillil Euroopa suurimal festivalil Jazzahead 
23. aprillil Jazzkaare festivalil Tallinnas 
2.-4. mail  Tartus ja Pärnus kevadisel tuuril.

Raimond Mägi ajalehes Sirp 

Eesti Rahvuskultuuri Fondi nõukogu stipendiumi loome- ja teadustööks pälvis tuntud koorijuht ja meie kooli õpetaja emeriitprofessor Olev Oja. Õnnitleme kõrge tunnustuse puhul.

Meie kunstiõpetaja Tartu Ülikooli semiootika doktorant Krista Simson esines Rahvusvahelisel digihumanitaaria konverentsil „Avatud litsentsid, avatud sisu ning avaandmed digihumanitaaria arendamise võimalusena“ 1.- 3 novembril Eesti Rahva Muuseumis ja Eesti Kirjandusmuuseumis.  Tema esitluse teema oli „Copyright Law and a Work of Visual Art“ – eesti keelses vabatõlkes „Visuaalsete kunstide autoriõigus“.

Kontrabassi ja basskitarri õpetaja Raimond Mägi avaldas oma Trio esimese heliplaadi „Rahu“. Trios mängivad  veel Kirke Karja – klaver Hans Kurvits – trummid. Raimond ise on debüütalbumit iseloomustanud järgnevalt: “Debüütplaat on pühendatud rahule ja inimestele, kes hoolivad rahust nii enda sees kui enda ümber. Mõte salvestada plaat enda elutoas tekkis eksperimenteerimisvajadusest. Teisalt omab plaadi oma kodus salvestamine ka sümboolset poolt. Paljudel meist on oma kodu? Oma koht, kus tunneme ennast kindlalt? Loodan, et kõik selle leiavad. Siis tuleb ka rahu.“