- Nagu võib kursuse pealkirjasti arvata - elektronmuusikat luuakse ja tehakse arvuti abil. Seega peaks kursusel osaleja oskama arvutit kasutada mõistlikul tasemel.
- Hea oleks, kui kursusel osaleja saab tundi kaasa võtta oma arvuti, siis saab ta ka kodus oma elektronmuusika tegemist jätkata. Kellel arvutit kaasa võtta ei ole, see saab muusikat teha klassiruumi arvutis.
- Kasutame kursusel muusika loomiseks ja salvestamiseks programmi Ableton Live 12 Lite. Kursusel osalejale installeerime soovi korral tema arvutisse kooli poolt vajaliku tarkvara, selleks on vaja osaleja arvutis administraatori õigusi. Ableton Live 12 nõuded arvutile on toodud siin leheküljel.
- Tunnid on 1 kord nädalas tavapärastel koolipäevade õhtupoolikutel ja enamasti individuaalsed. Üks koolitund kestab 35-45 minutit.
- Tunniplaani paneme kokku septembrikuu esimesel täisnädalal vastavalt kooli korraldusele, arvestame ka õpilaste võimalusi ja soove.
- Eelnev muusikaharidus või pillimänguoskus ei ole nõutavaks eelduseks, aga kui mingid teadmised ja oskused muusikast on kaasa võtta, siis sellest on abi.
- Kursusele võivad registreeruda ka täiskasvanud.
- Vastuvõtt elektronmuusika erialale toimub vabade kohtade olemasolul (kursusel on 9-10 kohta) aastaringselt:
- Täita ja digiallkirjastada tuleb vabaõppe avaldus.
- Avaldus saata aadressil alland.parman@kuusalu.ee
- Tasu ja muu formaaljuriidika Kuusalu valla kodulehelt https://www.kuusalu.ee/kuusalu-kunstide-kool
- On veel küsimusi? Kirjuta ja küsi alland.parman@kuusalu.ee